Ankara Ev Taşıma, Nakliye Firması Çankaya

Ankara evden eve nakliye hizmeti ile çalışmalarını Ankara merkezli Çankaya ilçesinde çok eski tarihlerden beri Ankara ev taşıma Çankaya hizmetini kusursuz ve güvenli olarak veren Çankaya evden eve nakliyat firmasıyız.

Şehir içi nakliye, evden eve nakliye, şehirler arası nakliye, asansörlü evden eve nakliye, ofis nakliye, piyano ve çelik para kasası nakliyesi ile sizlerin desteğiyle kendini tanıtmış uzmanlaşmış ekip ve kaliteli ambalaj malzemesi ile hizmet anlayışı doğrultusunda tercihinizde yanlış yerde olmadığınızı bildirmek isteriz.

Eşyalarınızın taşınması aşamasında; taşıyıcı ve ambalajlı personelimiz eşyalarınızın hacmine göre araç tipini seçip, taşınacak eşyanın durumuna göre kutu ve ambalaj çeşitlerini belirleyecektir.

Ankara evden eve nakliye sırasında özellikle beyaz eşya ve dolapların de monte ve monte işlemleri gerçekleştirilir, zarar görmeyecek şekilde ambalaj paketlerine sarılıp Ankara nakliye aracımıza eşya yükleme işlemi gerçekleştirilir.

Ev eşyalarınız asansörsüz yüksek bir noktaya yada noktadan taşınacaksa bina dışına kuracağımız Ankara asansörlü nakliye aracımız sistemi sayesinde kırılma, dökülme olmaksızın ev veya ofis eşyalarınızı taşımaktayız.

Ankara şehirler arası evden eve nakliye işlerinde eşyalarınızın uzun yolculukta herhangi bir zarar görmemesi açısından araç filomuz şehirler arası eşya taşımaya uygun halde özel kapalı kasa olarak yapılmıştır.

Şehirler arası yolculuğu sırasında bir eşyanın diğer eşya üzerine kayıp düşmek gibi tehlikeli bir olay başınıza kesinlikle gelmez çünkü her bir eşyanız nakliyat aracımızın özel yapılmış kasasına ayrı ayrı bağlanarak sağlam bir şekilde taşınmaktadır.

Taşıma esnasında kesinlikle bu konuyu önemsemenizi siz değerli müşterimizden rica ediyoruz. Evinizin eşyası veya iş yerinizin ev eşyası taşıtmaya karar verdiğinizde bizimle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir