Ankara Nakliyat Ev Taşıma

Eşya paketleme ve ambalajlama işi evden eve Ankara nakliyat işleminin en önemli unsurlarından biridir. Burada taşınacak evden eve nakliyat Ankara eşyaların niteliklerine göre eşyaları darbeler, çarpmalar, ve sürtünmeye karşı koruyacak uygun ambalajlama ve paketleme işleminin yapılması gerekir.

Ankara evden eve nakliyat firmamız 1990 yılından beri Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizlere asansörlü taşımacılık, ve asansörlü nakliyat hizmetlerini kamu kurum ve şahıslara vermeye halen aralıksız devam etmekteyiz.

Ev eve taşıma işlemi gerçekleştirileceği zaman paketleme, ambalajlama ve kolileme işlemini taşıma işini yapan Ankara evden eve nakliyat firmaları elemanları yapmaktadır.

Taşınacak eşyanın niteliğine ve büyüklüğüne göre en uygun ambalajlama yöntemi seçilerek sarıp sarmalayarak Ankara evden eve nakliyat araçlarına taşınarak tek tek büyük bir özenle yolculuk sırasında sağa sola kaymasın veya düşmesin diye narin eşyalar üste gelecek şekilde ağır eşyalar alta konularak istifi düzenli ce yapılmaktadır.

Ambalajlama yapılırken eşyanın cinsine göre kalın karton koliler, balon naylon, desenli ambalaj battaniyesi ve mobilyalarda iz bırakmayan özel mobilya bantları ev taşıma yaparken kullanmaktayız. Kristal ve cam eşyalar için kalın karton kutular veya silindir plastik kapaklı bidonlar kullanılabilir.

Ankara ev taşıma şirketleri ve evden eve taşıma işlerinde cam eşyaları önce özel bir kağıtla sararak daha sonra paketleme yaparlar. Büyük ayna ve cam için özel yapılmış kapaklı sandıklar kullanabilirler. Ahşap mobilyalarınız özel kabartmalı naylon ile sarılır ve üstüne bir kat dolayarak mobilyanın sabitleşme işlemi gerçekleşir.

Havalı naylonlarla sarılarak kalın kartonlarla muhafaza edilir. Kumaş türü eşyalar sarılarak plaka kartonlar ile paketleme işlemi yapılır. Beyaz eşyalar sabitleme yapılarak havalı naylonlarla paketleme işlemi yapılır.

Elektronik eşyaları kabloları fişten çıkartıldıktan sonra havalı naylon veya köpüklerle sarılarak koli ile taşınmaktadır. Ankara antika eşya taşıma firmaları antika eşyaları taşırken özel malzemeler kullanılarak ambalajlama yapılır.

Antika eşyaları taşımak için taşıma şirketinin özel kutuları ya da kapaklı sandıkları bulunur. Kristal avize, abajur, ve lambalarda özenle paketlenerek kapaklı güvenli evden eve nakliyat tahta sandıklara yerleştirilerek taşınmaktadır.

Kıyafetler taşınırken eğer toplanmamış gardırop içinde ise evden eve taşıma şirketi bunlar için özel taşıma askıları hazırlayıp bunlar içerisine yerleştirerek ütüsü bozulmadan taşımaktayız. 7/24. Telefondan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir