Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara şehir içi evden eve nakliyat firmaları içinde müşteri potansiyeli ve referanslı müşteri hizmetini en üst seviyede tutan ve Ankara’da parmakla gösterilen Ankara şehir içi nakliyat firmaları arasında çok eski yıllardan beri deneyim birikimimiz ve uzman personel kadrolarımız eşliğinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde evden eve nakliyat Ankara hizmetlerini vermeye başladık.

Başladığımızdan bu yana, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ev taşıma, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, sayamadığımız kadar bir çok il ve ilçelerde yapmışızdır.

Eskiden evden eve nakliyat işlemleri şehirler arası nakliyat mesafeler için çoğunlukla demir yolu aracılığı ile yapılırdı. Şehir içi mesafelerde ise, at arabası, kağnı arabası, fayton kışında kızaklar ile daha çok hayvanların kullanıldığı evden eve nakliyat ve yük arabaları ile bu ihtiyaç giderilmiş olurdu.

Memleketimizde kara yolu hattının yok denecek kadar az olması, olsa da bu yolları kullanacak araçların olmayışı tabii ki de mekanik motorlu araçlar ile evden eve nakliyat yapılmasının önünde en büyük etken ve engeldi. Ticari ürünlerin kara yolu ile taşınmasını cazip hale getiren en önemli faktörlerden biri kapıdan kapıya tek seferde ulaştırılması ve daha pratik olmasıdır.

Aynı zamanda alternatiflerine göre çok daha ekonomik oluşu tercih sebebi olmasını pekiştirmiştir. Tabii ki de bu durumdan evden eve nakliyat hizmetleri de nasibini almıştır. Ankara evden eve nakliyat fiyatlarının daha uygun hale gelmesi, hızlı ve tek seferde pratik bir şekilde eşyaların ambalajlanarak taşınması, insanların bu hizmeti daha çok talep etmelerine sebep olmuştur.

Ancak ticari ürün taşımakla, ev eşyası taşımak arasında çok büyük farklar vardır. Bu yüzden aslında evden eve nakliyat işlemine taşımacılık demek haksızlık olur. Çünkü evden eve nakliyat demek bir müstakil ev veya daire dolusu eşyanın üstelik tip olarak birbirinden farklı bir sistem dahilinde sökülüp, başka bir eve il veya ilçeye ulaştırılması ve hatta tekrar kullanılacak hale getirilmesi yani montaj yapılması ve yerleştirilmesi işlemine evden eve nakliyat ev taşıma işlemi denir.

Evden eve nakliyat sorunları geçen yıllar içinde evden eve sunulan bu hizmet kümesinde gelişmiş ve adeta ayrı bir sektör halini almıştır. Ancak gelişimini maalesef sistemli bir şekilde tamamlayamadığı için kendi içinde birçok sorunla karşı karşıya kalabilmektedir.

Bunun en büyük sebebi, teftiş edilebilir standartlara sahip olmamasıdır. Bu hizmeti verebilmek için sahip olunması gereken yeterlilik belgeleri maalesef standart oluşturmaktan çok uzaktır. Kaldı ki, bu gün bu belgelere asla sahip olmamış birçok evden eve nakliyat firmaları, ya kaçak olarak ya da şartları yerine getiren nakliyat firmalarının adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Asansörlü evden eve nakliyat şirketleri kümesinde, kaliteli ve ekonomik ev taşıma hizmeti Ankara’nın Çankaya ilçesinde 1990 yılından beri yapmaktayız. Sizde ev eşyanızı en iyi şartlarda taşıtmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Asansörlü nakliyat aracımız motor ve çelik halat vasıtasıyla yüksek katlara çıkıp inebilen istenilen katta duyarlı Sensör sayesinde durdurulan muhteşem bir şehir içi asansörlü evden eve nakliyat eşya ve yük makinesidir.

En iyi asansörlü nakliyat hizmetini sunabilmek için, son teknoloji sahip ve her kata çıkabilen evden eve eşya taşıma asansörleri ile hizmette sınır tanımayan tek Ankara asansörlü evden eve nakliyat firmasıyız.

Prensip olarak en iyiyi en ucuza sunmak için hizmet kümesine giren firmamız, Ankara evden eve nakliyat firmaları içinde farklı oluşumuzun sebebi gözünüzün önünde renkli çizgi çizip sizlere göstermemizdir.

evden eve nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir