Nakliyat Firmaları Ankara Şirketleri

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında yıllardan beri Ankara’da ilk kurulmuş evden eve nakliyat firması olarak Ankara’ya ilk kapalı kasa evden eve nakliyat eşya taşımacılığı araçlarını getirmiş ve özel olarak tasarlayıp yaptırmış en iyi Ankara evden eve nakliyat firmasıyız.

Müşterimizle temaslarımızı en münasip şekilde sağlamış Ankara’nın Çankaya ilçesinde 1990 yılında Ankara ilinin Çankaya ilçesinde Küçükesat semtinde kurulmuş olan firmamız Ankara evden eve nakliyat eşya taşımacılığı tecrübemiz ile bu belirlediğimiz alanlarda bireysel ve kurumsal binlerce ailenin eşyasını güven ve özveri ile taşıdık. Sizlere hizmet sunduğumuz nakliyat alanları şöyledir.

Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, şehir dışı nakliyat ve asansörlü nakliyat hizmetlerimize düzenli derleyip toplu muntazam biçimde anlımızın akı ile yapmaktayız.

Ankara nakliyat firmaları ile temas kurduğunuzda sizlere birçok avantaj sunmuş oluruz. Yaptığımız çalışmada eşyalarınıza elinizi bile sürmeden, Profesyonel ekibimiz bütün işi büyük bir titizlikle tamamlar. Size sadece eşyalarınızın nereye yerleşeceğini söyleme işi düşer.

Evden eve nakliyat firmamız 1990 yılından bu yana Ankara Çankaya’da nakliyat alanında çalışmalarına şehir içi nakliyat, asansörlü nakliyat ve şehir dışı nakliyat hizmetini anlımızın akı ile muntazam biçimde yapıyoruz. Yaptığımız bütün işlerde hedefimiz, her zaman müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini almak ve bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızı hızlı, güvenilir ve düzenli olarak taşımak en iyi şekilde teslim etmek.

Firmamız bu vizyon ile yıllarca müşterilerine hizmet etmiş ve müşterilerinden her zaman olumlu geri dönüşler almıştır. Bizler ile yeni tanışan müşterilerimiz ise referanslarımız doğrultusunda bizlerle çalışmayı tercih etmişlerdir.

Teknolojik gelişmelerden yardım alarak, yüksek binaların taşımacılığında zaman ve yer sıkıntısı yaşamamak için, asansörlü nakliyat desteğini kullanmaktayız. Araç üstü veya portatif asansör kullanmak, eşyalarınızın daha hızlı transferini sağlarken, aynı zamanda da zarar görmelerine de engel olunacaktır.

Tabi, eşyanın gireceği cam ya da kapının geniş olması, balkonda uydu sistemi gibi çanak veya gaz bağlantı borularının güvenlik açısından olmaması gerekir. Firmamız, size bu konuda en doğru çözümleri sunacaktır. Kendi bünyemizdeki yetişen profesyonel eleman ve marangoz ustamız ile evinize gelerek nakliye işi başlar.

Eşyalarınızın özel ambalajlama malzemeleriyle eşyanın cinsine göre paketlenip, eşyalarınızın özellik durumuna göre arabaya istiflenerek yeni evinize doğru hareketi gerçekleşir. Ankara evden eve nakliyat şirketleri hizmetlerinin en önemli aşamalarından birisi olan ev ve büro eşyalarının taşınması sırasında en emniyetli, en korunaklı şekilde bir yerden bir yere taşınmasını sağlamaktayız.

İşinde profesyonel deneyimli ekibimiz ile tüm eşyalarınızın evden eve nakliyat öncesi özenle en uygun malzemeler ile ambalajlanıp paketlenmektedir. İyi bir ambalajlama, eşyanın cinsine göre en uygun malzemenin kullanılması ile yapılır. Ankara Nakliyat hizmetlerinde kullandığımız araçlarımızda her amaca yönelik ambalajlama malzemesi bulunmaktadır.

Paketleme işlemi eşyanın cinsine göre özel olarak imal edilmiş ambalajlama malzemeleri ile büyük bir titizlikle ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde uzman kadrolu elemanlarımızla gerçekleştirilmektedir.

Kullandığımız malzemeler arasında havalı naylon, beyaz kağıt, rulo ince film naylon, askılı dolap ve eşyaya uygun karton koli kullanılır. Bu operasyon; özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit etmeyi gerektirmektedir. Tüm bu işler için sizinle baştan sona kadar birlikte olacak bir müşteri temsilcisi tayin edilir.

Bir çok Ankara evden eve nakliyat firmaları evinizin taşınmasını sadece metreküp veya adet olarak taşınacak eşya gibi görür. Ankara nakliyat olarak biz, aslında ailelerin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz. Müşteri temsilciniz taşınmanın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve sizin değerli eşyalarınız için gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

asansorlu-nakliyat-ankara-20

Taşınma gününde müşteri temsilciniz taşınmanızı nezaret eder ve her şeyin önceden planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlar. Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın müşteri temsilcisi tarafından analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra sizin için uygun olan gün ve saatte Ankara nakliyat eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.

Taşınma gününde müşteri temsilciniz, sizi bu önemli günde yalnız bırakmayacak olan Ankara nakliyat ekibi ile tanıştırır ve operasyon başlar. Eşyalarınızın hiç bir zarar görmeden şehir içi veya şehirler arası nakliyatı için, firmamızın geliştirdiği, pvc, plastikten üretilmiş eşyalarınızın köşesini koruyan ve kenar çıtaları ile eşyalarınızın paketlenmesi yüzde yüz zarar görmesini engellemiş hale getirmiş oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir